Росберг: чи нам під силу змагатися за подіум

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:20, 25/06/2011 ,

54003.jpg (102.12 Kb)
На думку Ніко Росберга, хороший виступ його напарника по Mercedes GP Міхаеля Шумахера в Монреалі, де семиразовий чемпіон світу фінішував за крок від подіуму, є скоріше винятком, ніж правилом.

"Нам не варто переоцінювати виступ в Канаді, - зізнався Росберг. - Ми стартували там з шостої та дев'ятої позицій, і саме вони найкраще відображають наші реальні можливості на даний момент. Якщо гонка складається успішно, ми можемо піднятися трохи вище, але навряд чи варто думати, що за чистою швидкостю нам зараз під силу сперечатися за подіум".

Минулий тиждень Ніко провів на фабриці в Бреклі, намагаючись разом з інженерами знайти варіанти поліпшення ситуації.

"Мені хотілося заздалегідь ознайомитися з нашими останніми новинками, - розповів він. - Щоб мати уявлення, якого прогресу можна очікувати в найближчому майбутньому. Також мені хотілося ретельно проаналізувати монреальські події.

Ми довго говорили з Россом, і в мене залишилось позитивне відчуття. Команда неодмінно доб'ється успіху - вся справа лише в часі, але поки складно робити прогнози. Однак зараз ми зовсім не там, де хотілося б бути".

Відповідаючи на запитання про те, що заважає команді виступати більш успішно, Ніко зазначив: "Загальна форма машини. Вона поки не дозволяє нам вигравати перегони".

теги  Ніко Росберг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини