Рон Денніс: Ніхто не досконалий і непереможний

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:04, 14/06/2011 ,

111.jpg (37.21 Kb)
Бос команди McLaren Рон Денніс прокоментував підсумки Гран-Прі Канади, який завершився перемогою його пілота Дженсона Баттона.

У гонці Льюїс Хемільтон і Дженсон Баттон зіткнулися між собою. У підсумку перший зійшов, другий, тим не менш, дістався до фінішу і до того ж отримав перемогу. Проте, участь у святкуванні тріумфу приймають обидва пілота McLaren.

"Чому ми не можемо святкувати цей успіх всі разом? - сказав Рон Денніс. - У гонці між нашими пілотами стався звичайний гоночний інцидент. Звичайно, неприємно, коли стикаються два партнери по команді. Але це зіткнення не було навмисним. Дженсон закрив траєкторію і відбувся контакт. Після цього Люіс, на жаль, змушений був зійти. Це було не дуже добре, але повинні були зосередитися на тому, що маємо і сконцентрувалися, таким чином, на Дженсоні.

У нього було багато проблем. Здається, він деякий час був останнім, але обігнав усіх і виграв гонку. На останньому відрізку Дженсон був найшвидшим. Причиною цього стали налаштування боліда. Вже в суботу в McLaren готувалися до дощу. Тому у кваліфікації не вистачало швидкості, але умови в гонці були ідеальними для цього налаштування.

На останньому колі Себастьян Феттель помилився і Баттон вийшов вперед. Ніхто не досконалий і непереможний. Сподіваюся, що ми продовжимо вигравати в цьому сезоні і наздоженемо Феттеля".

теги  Рон Денніс, Льюїс Хемільтон, Дженсон Баттон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини