Роман Грожан: Шанхайський автодром я ретельно вивчив у симуляторі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:03, 05/04/2012 ,

0417_index.jpg (7.92 Kb)Пілот команди Lotus Роман Грожан чесно зізнався, що хвилюється перед Гран-Прі Китаю, шанхайську трасу, яку француз знає тільки по роботі у симуляторі.

"Я не буду темнити і говорити про те, що спокійний перед майбутнім Гран-Прі, - сказав Грожан. - У кожному своєму інтерв'ю я чесно зізнаюсь, що хвилююся і чим ближче день старту, тим сильніше це почуття Я не боюся, це швидше мандраж перед невідомим, адже трасу у Шанхаї я побачу вперше. Мені не доводилося бувати у Китаї раніше, тому за гоночний вік-енд я постараюся охопити знайомство, як з трасою, так і з місцевою культурою.

Шанхайський автодром я ретельно вивчив у симуляторі, але це лише поверхневе знайомство: точки гальмування і загальний профіль треку. Потрібно вийти на трасу і наживо все відчути, щоб зрозуміти, на що здатний твій болід. До речі про болід. На базі до Гран-Прі Китаю готують перший значний пакет модернізацій, який повинен допомогти нам досягти більш високої швидкості на гоночній дистанції, подивимося, як він себе покаже, головне протриматися на трасі довше чотирьох поворотів ".

теги  Lotus, Роман Грожан


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини