Роман Грожан: Про повернення Гран-Прі Франції у пресі ходить багато інформації

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:49, 01/08/2012 ,

1797_index.jpg (5.13 Kb)Пілот команди Lotus Роман Грожан в світлі останніх розмов, новин і чуток щодо туманного майбутнього Гран-Прі Франції сказав, що був би тільки радий взяти участь в гонці домашнього етапу.


"Зараз крім радісних новин про повернення Гран-Прі Франції у пресі ходить багато інформації і про скасування повернення цього етапу, - сказав Грожан. - Але особисто мені здається, що цей Гран-Прі обов'язково варто повернути в календар Формули-1, який подобається і подобався більшості пілотів чемпіонату.

Крім того, я з заздрістю слухаю розмови тих пілотів, у яких є домашні гонки. У них в очах світитися радісний вогник, а душу напевно переповнюють особливі почуття, які б і я хотів відчути. Зараз майбутнє французького етапу все ще перебуває на стадії переговорів, у які втрутилися суперечки двох автодромів, сподіваюся, що це питання скоро врегулюється, і ми зможемо порадіти звукам Марсельєзи перед стартом гонки. Особисто мені все одно, який автодром переможе у цьому протистоянні, вони обидва гарні для болідів Формули-1 ".

теги  Lotus, Роман Грожан

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини