Роман Грожан: Невдала гонка

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:52, 25/03/2012 ,

2619_index.jpg (7.05 Kb)Пілот команди Lotus Роман Грожан вже другий раз поспіль закінчує свою гонку у боксах, цього разу француз звинувачує у своїх проблемах Міхаеля Шумахера, який, за словами Романа, підштовхнув його на початку гонки, що й призвело до втрати всіх зароблених у кваліфікації очок. Однак у стюардів була інша думка про зіткнення: болід Шумахера знаходився попереду, і штовхав його в бік саме Роман Грожан, що і призвело до розвороту обох машин. Спочатку стюарди навіть хотіли покарати француза, але так як зіткнення не призвело до масового завалу або серйозних пошкоджень, то порахували інцидент чисто гоночним.


"У мене вийшов хороший старт, я зміг пробитися до першого повороту ніс у ніс з лідерами, але вже у четвертому повороті мене вдарив Шумахер, що призвело до розвороту болідів на середині траси.

Потім я зміг потроху нагнати пелотон, але в мої плани втрутилася погода. Посилився дощ, і команда першим зазвала на заміну гуми Райкконена, тому я залишився ще на коло з проміжною. Пілотувати на ній болід було неможливо, і на одній із прямих мене просто розвернуло і викинуло у гравійну пастку. Тут моя гонка і закінчилася ".

теги  Lotus, Роман Грожан


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини