Роберт Уікенс став запасним пілотом Virgin Racing

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:02, 04/06/2011 ,

d2-robert-wickens.jpg (11.93 Kb)Virgin Racing оголосили, що канадський пілот Роберт Уікенс, який проходив програму підготовки молодих пілотів, тепер офіційно зарахований в команду на місце запасного пілота. 22-річний пілот з Торонто приєднався до Сакона Ямамото і Адріана Квай-Хоббса.

"Я радий потрапити у Формулу-1 і стати запасним пілотом команди Virgin Racing, - прокоментував заяву команди Роберт. - Тепер настає новий час для Канади в королівських перегонах. Проходячи програму з підготовки молодих пілотів, я отримував фантастичну підтримку з боку Virgin Racing, тепер я збираюся віддати всі свої сили, щоб допомогти команді досягти поставлених цілей".

"Роберт Уікенс - дуже сильний і перспективний молодий пілот, який в даний час є бойовим пілотом у Формулі Renault 3.5 Series, таким чином, ми раді вітати його у списку запасний пілотів нашої команди, - додав бос команди Джон Бут. - Потрапивши в ранг запасних пілотів, Роберт отримав право вільно ходити по боксам і спілкуватися з інженерами і механіками. Це дасть йому міцну базу знань про повсякденне життя команди Формули-1".

теги  Роберт Уікенс, Virgin Racing


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини