Результати другої вільної практики Гран-Прі Німеччини

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:05, 20/07/2012 ,

6738_f9c9f8d5ac423a5ad0ee8130107ded97.jpg (60.22 Kb)Сьогодні, 20 липня, в Хоккенхаймі проходить десятий етап чемпіонату Формули-1 - Гран-Прі Німеччини. Завершилася друга сесія вільних заїздів. Якщо в першій сесії дощ практично не вплинув на проходження траси, то до початку другого тренування траса була буквально затоплена і дощ триває.

Кращий час на колі показав пілот Williams венесуелець Пастор Мальдонадо - 1 хвилина 27,476 секунди. Другий результат у німця Ніко Росберга за кермом Mercedes, який поступився переможцеві 0,088 секунди. Першу трійку замкнув діючий чемпіон Формули-1, німецький гонщик Себастьян Феттель з Red Bull з відставанням 0,426 секунди.
Сесія не обійшлася без інцидентів. За 11 хвилин до кінця практики в 13-му повороті вилетів Даніель Ріккіардо, а ще через п'ять хвилин свою машину розбив Міхаель Шумахер, після аварії якого були вивішені червоні прапори. Гонщик не постраждав і самостійно вибрався з пошкодженої машини. В результаті він показав лише 23-й результат (5,301).

В суботу відбудеться третя практика і кваліфікація, а в неділю - гонка.