Результати Гран-Прі Італії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:40, 09/09/2012 ,

9463_178986-hemilton-vyigral-kvalifikatsiju-gran-pri-italii.jpg (46.06 Kb)Сьогодні на автодромі Монца відбувся тринадцятий етап чемпіонату світу з Формули-1 Гран-Прі Італії. Стартувавши з поула, перемогу здобув володар титулу 2008 Люїс Хемільтон на McLaren. Його напарник чемпіон світу 2009 року Дженсон Баттон, який довгий час йшов другим, зійшов через проблеми з подачею палива.

Другим до фінішу прийшов Серхіо Перес на Sauber, а на третю сходинку подіуму піднявся улюбленець місцевих уболівальників, дворазовий чемпіон світу Фернандо Алонсо на Ferrari.

Слідом за ним фінішував його напарник по італійській стайні Феліпе Масса, який по ходу гонки без боротьби пропустив вперед лідера особистого заліку.

На п'ятому місці гонку закінчив володар титулу 2007 року Кімі Райкконен на Lotus, позаду якого фінішував семиразовий чемпіон світу Міхаель Шумахер на Mercedes.

Сьомим став ще один пілот Mercedes Ніко Росберг, позаду якого гонку закінчили Пол ді Реста на Force India і Камуі Кобаяші на Sauber.

Замкнув очкову зону пілот Williams Бруно Сенна.

Відзначимо, що під завісу гонки зійшов дворазовий чемпіон світу Себастьян Феттель, якому по радіо повідомили, що він повинен зупинити болід, щоб врятувати двигун, так як на його машині відбулися ті ж проблеми, що і у третій практиці. Таким чином, Red Bull Racing знову підвели незрозумілі проблеми з генератором Renault. А ще через кілька кіл зійшов і його напарник по команді Марк Веббер.