Результати Гран-Прі Бельгії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:52, 02/09/2012 ,

882151-121585-640-360.jpg (39.96 Kb)Сьогодні на автодромі Спа-Франкоршан відбувся дванадцятий етап чемпіонату світу з Формулі-1 Гран-Прі Бельгії. Після стартового завалу, в якому з гонки вибули відразу декілька гонщиків топ-команд, включаючи Льюїса Хемільтона, Фернандо Алонсо і Романа Грожана, перемогу здобув володар поула, чемпіон 2009 року Дженсон Баттон на McLaren.

Другим став дворазовий чемпіон та чинний володар титулу Себастьян Феттель на Red Bull, а на третю сходинку подіуму піднявся ще один чемпіон Кімі Райкконен на Lotus.

Четвертим став пілот Force India Ніко Хюлкенберг, слідом за яким розташувалися Феліпе Масса на Ferrari і Марк Веббер на Red Bull.

Сьомим свій трьохсотий Гран-Прі в кар'єрі завершив семиразовий чемпіон Формули-1 Міхаель Шумахер, позаду якого фінішували два пілоти Toro Rosso - Жан-Ерік Верне і Даніель Ріккардо відповідно.

Замкнув очкову зону Пол ді Реста на Force India.