Renault знову погрожує, що піде з Формули-1

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:53, 17/06/2011 ,

lotus-renault-r31-02.jpg (76.68 Kb)
Представники Renault наполягають на дотриманні змін у регламенті, які передбачають використання 1.6-літрових турбомоторів з сезону 2013 року, не погоджуючись на затримку, запропоновану іншими виробниками. Сьогодні французькі мотористи ще раз підтвердили - якщо відстрочка буде прийнята, вони залишать Формулу-1.

У Mercedes-Benz, Ferrari і Cosworth хотіли б відкласти зміну регламенту на декілька років, але для цього необхідно досягти одностайної згоди команд і виробників моторів. Єдності немає - мотористам поки не вдалося домовитися між собою, але наступного тижня Комісія Формули 1 буде знову обговорювати це питання.

Жан-Франсуа Кобе, керуючий директор Renault Sport: «Ми не передумали. Ми ще раз заявили Жану Тоду та і Берні Екклстоуну, що наполягаємо на прийнятті нового регламенту з сезону 2013 року.

Вирішивши продовжити програму у Формулі 1, члени Ради директорів взяли до відома три умови. Перше - зміни в технології двигунів, що дозволяють забезпечити більшу зв'язок між Формулою 1 і дорожніми машинами. Друге - скорочення витрат, третє - гідні результати.

Витрати вдалося скоротити вдвічі, ми домагаємося хороших результатів з Red Bull Racing і Lotus Renault, але питання використання технологій для нас є ключовим. Ми знайомі з позицією Ferrari, Mercedes-Benz і Cosworth, ми ведемо переговори з іншими виробниками, але позиція Renault залишається незмінною. Я сказав Берні і Жану Тоду, що зараз ми перебуваємо у критичній зоні, оскільки не знаємо, яким буде майбутнє Renault у Формулі-1.

Ми не маємо бажання залишати Формулу-1, але якщо не відбудеться перехід на новий регламент, або якщо він знову буде скоригований, ми втратимо контроль над ситуацією і зіткнемося з проблемами на Раді директорів.

Якщо правила будуть скориговані і появу нових моторів перенесуть на 2015-й, тоді ймовірність нашої участі - нульова. Це питання має ключове значення. Ви не можете спочатку заявити Раді директорів про один проект, а потім перенести його на 2015-й. Ми вже витратили 10 мільйонів доларів на новий двигун, над проектом працюють двадцять чоловік. Ми не можемо від нього відмовитися".

теги  Lotus Renault, 1.6-літрові турбомотори

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини