Renault погрожує ФІА піти з Формули-1

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:12, 08/06/2011 ,

lotis-reno.jpg (38.24 Kb)Президент ФІА Жан Тодт визнає, що знаходиться в безвихідному становищі з питанням про введення нових 1.6-літрових турбодвигунів сезону-2013.


ФІА ще в грудні 2010 вирішили в майбутньому поміняти нині діючі 2.4-літрові V8 двигуни на чотирьох циліндрові 1,6 літрові в 2013. Однак WMSC показали в п'ятницю, що могли б і притримати виконання цього рішення, оскільки більшість команд проти нього.

Чи буде в майбутньому підтримка більшості команд нових двигунів невідомо, але команда Renault наполегливо хоче цю новацію. Жан Тодт сказав, що днями Renault загрожувало йому залишити Формулу-1, якщо нові двигуни не будуть введені в 2013.

"Саме Renault стали тими, хто запропонував нові правила, - сказав Тодт в інтерв'ю Diario Sport. - Пропозиція не впало з неба, але разом з цим ми провели ще 11 зустрічей з командами чемпіонату. Renault мені відразу сказали, що підуть, якщо двигунів не буде. Mercedes і Ferrari просять відстрочити нові правила на пару років. Протягом кількох днів я проведу нові зустрічі, щоб зрозуміти на якому рівні вирішення конфлікту інтересів ми знаходимося ".

теги  Renault, Жан Тодт, ФІА

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини