Renault: Ми подбали про своїх клієнтів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:35, 22/03/2012 ,

9297_index.jpg (8.96 Kb)Операційний інженер Renault Ремі Таффі розповів про те, що французька компанія зробила все від себе залежне, щоб їх клієнти не відчували себе стисненими на швидкісному автодромі Сепанг.


"Одна з характерних особливостей траси у Малайзії - дві довгі прямі, на яких боліди розвивають високу швидкість і різко гальмують перед двома повільними поворотами, що завершують їх, - сказав Таффі. - Така особливість вимагає від двигунів роботи на межі, і це враховуючи той факт, що у Малайзії дуже волого і жарко. Ми розрахували, що на межі оборотів двигун у Сепанзі працює приблизно тринадцять секунд, це не мало, до того ж, багато пілотів використовують KERS саме на довгих прямих, що дає додаткове навантаження на і так перевантажений двигун.

Крім довгих прямих, траса рясніє швидкісними ділянками, тому середня швидкість тут досягає 200 км / год. Щоб наші клієнти не відчували ніякого дискомфорту у Малайзії, ми плідно попрацювали над своєю продукцією і надали командам, які користуються нашими послугами найкращі двигуни. Я впевнений, що ми не підведемо, ось побачите, серед трійки найкращих пілотів, обов'язково буде болід з нашими двигунами ".

теги  Renault, Ремі Таффі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини