Ремі Таффі: Траса у Спа є хорошою перевіркою двигуна на надійність

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:41, 26/08/2011 ,

remi-taffin-fakticheski-kazhdyj-dvigatel-renault-sozdayotsya-dvazhdy.jpg (23.54 Kb)Напередодні Гран-Прі Бельгії директор Renault Sport F-1 Ремі Таффі розповів про особливості роботи моторів на трасі у Спа.

"На Спа-Франкоршам можна знайти все, що завгодно, - цитує Таффі прес-служба Renault Sport F-1. - Незважаючи на довжину кола і мінливі погодні умови інженери люблять цей трек. Безумовно, підготовка боліда до виступу тут є справжнім випробуванням.

Важливо, щоб двигун дозволяв пілотам розвивати велику потужність у високошвидкісних поворотах Blanchimont і Eau Rouge, при цьому проходження "есок" і шику також має бути ефективним. На трасі є дві ділянки найбільшого гальмування: перед першим поворотом на спуску і перед Bus Stop, де швидкість падає з 310 до 75 км на годину. Для двигуна ці ділянки створюють чималі навантаження.

Картографія мотора повинна бути адаптована до будь-яких погодних умов. Щоб підготуватися до змін, ми проводимо випробування протягом 4,5 годин, а потім займаємося калібруванням ще 5 годин. Фактично, Спа є хорошою перевіркою для двигуна на надійність, оскільки тут найінтенсивніше відбувається його експлуатація. Щоб витримати таке випробування на кращому рівні, ми прийняли рішення надати нові двигуни всім своїм клієнтам ".

теги  Ремі Таффі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини