Red Bull проводить конкурс зі збору коштів на благодійність

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:22, 02/05/2013 ,

red-bull-logo-1.jpgВ рамках підтримки фонду Wings For Life, який фінансує дослідження в галузі травм спинного мозку, команда Red Bull Racing проводить корпоративний конкурс по збору коштів на благодійні цілі.

Компаніям і організаціям, які побажають у ньому брати участь, пропонується створити команди, які з липня по жовтень змагатимуться між собою. Команда, яка зібрала найбільше коштів на благодійність, отримає головний приз - можливість попрацювати на гоночному симуляторі Red Bull Racing.

На самому початку змагання команди, що зібрали як мінімум по 1000 фунтів стерлінгів, отримають запрошення на вечерю з Крістіаном Хорнером, на якому бос Red Bull Racing дасть поради про те, як можна перемогти в конкурсі. У середині конкурсного періоду три найкращі команди отримають "напрокат" шоу-кари Red Bull, які зможуть демонструвати у своїх офісах. За підсумками чотиримісячного конкурсу переможці не тільки "покатаються" на справжньому симуляторі, але й отримають сувенірну продукцію, підписану Себастьяном Феттелем і Марком Веббером.

Однак призи дістануться не тільки переможцям. По чотири представника від кожної команди, що зібрала, щонайменше, 15000 фунтів стерлінгів, відвідають з екскурсією базу Red Bull Racing у Мілтон-Кінсі.

теги  Red Bull Racing

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини