Red Bull: Ми зняли KERS з двох машин

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:07, 27/03/2011 ,

8556_1.jpg (85.84 Kb)

На кваліфікації гонщики Red Bull Racing не використали KERS, зізнався сьогодні Себастьян Феттель, причина в тому, що акумулятор не заряджався на 100%, Марк Веббер утримався від відповіді, а представники команди уникли коментарів.


З'явилися різні версії - британські експерти активно обговорювали версію про "одноразову" KERS, яка використовується тільки на старті, але після гонки Крістіан Хорнер заявив, що, перш за все, команді потрібно було гарантувати надійність ...

Крістіан Хорнер: "У нас не було KERS в цей уїк-енд. Ми не хотіли нічого коментувати, але згадайте, як пройшов старт - не виникло відчуття, що система нам потрібна.

Ми випробували KERS у п'ятницю, і не були задоволені надійністю - з використанням системи був пов'язаний певний ризик, тому ми зняли KERS з двох машин.

KERS - це дуже цікава ідея, хоча її реалізація досить складна. Ньюї не пішов на компроміс, не став будувати машину навколо KERS, тому систему довелося вписувати в його аеродинамічну концепцію, що викликало певні складнощі.

Наші хлопці в Мілтон-Кінс виконали фантастичну роботу, і сьогодні ми побачили її результати - машина швидка і надійна. Це фантастичний день для Себастьяна і команди, відмінний початок сезону - він домінував і в суботу, і в неділю. Я співчуваю Марку, але команда досягла найкращого результату.

Було дуже незвично бачити таку велику різницю між нашими гонщиками, тепер нам потрібно зрозуміти, чим викликана ця різниця. Марк більш агресивно працював з гумою, що прискорило її знос, можливо, справа в машині - вчора ми не змогли знайти джерело проблем, але уважно все вивчимо перед Малайзією".

теги  Red Bull, Марк Веббер, Себастьян Феттель, KERS


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини