Red Bull: Ми маємо рішення наших проблем

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:17, 05/04/2012 ,

7430_images.jpg (10.51 Kb)Консультант команди Red Bull Хельмут Марко повідомив, що його стайні добре відомо про технічні проблеми, які призвели до настільки невиразного початку сезону-2012.

"Думаєте, нам не відомо про причини наших невдач - прокоментував свої слова Марко. - Все нам чітко ясно, просто за два дні такі питання не вирішуються, потрібен час. Ми довго вивчали, чому ж наша швидкість так відрізняється від темпу лідерів і прийшли до висновку, що причина полягає в аеродинаміці. Ми виявили, що від налаштувань переднього антикрила залежить рівень реакції поведінки передньої частині боліда, а це, звичайно, відображається на поведінці задньої частини. Стандартні налаштування зараз не підходять, тому нам потрібен час, щоб знайти оптимальні , і внести корективи в аеродинамічний обвіс.

В цілому, у нас прекрасний болід, за що окреме спасибі Едріану Ньюї. Він знову створив черговий шедевр, просто фахівці стаєнь конкурентів теж не за просто так отримують свої зарплати. У нас вже є деякі технічні рішення, які дозволять нам досягти збільшення середнього темпу, але їх впровадження нам належить поки відкласти".

теги  Red Bull, Хельмут Марко


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини