Red Bull: Цілком можливо що ми вибули з боротьби

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:47, 08/02/2012 ,

143431-njui-ne-sobiraetsja-pokidat-red-bull.jpg (23.91 Kb)До першого дня тестів, веселий і натхнений конструктор команди Red Bull Едріан Ньюї, тепер ходить, похиливши голову, геній аеродинаміки залишився незадоволений результатами першого дня тестів. Що ще гірше, Ньюї вже не вірить в успіх у боротьбі за третій титул чемпіона.

"Цілком можливо що ми вибули з боротьби за корону чемпіона, - прокоментував свій песимізм Ньюї. - Нові правила зробили серйозний вплив на розвиток аеродинаміки і загальну конструкцію боліда. Нам довелося повністю відмовитися від видувного дифузора і переглянути передню частину боліда, яка тепер стала нижчою, а антикрило жорсткішим. Ми намагалися компенсувати втрату у притискній силі, але так нічого і не змогли зробити, принаймні, в рамках правил. Ми багато працювали, але знайти щось особливе було важко. Можливо, хтось із команд зробив це, але не ми.

Що стосується сходинки, то вона буде тільки на тих болідах, які обрали високу посадку, ті ж команди, у яких посадка була завжди низькою, як у McLaren, сходинки не буде. І ще невідомо, як новий ніс покаже себе у перегонах ".

теги  Red Bull, Едріан Ньюї


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини