Проведення Гран-Прі США знову під питанням

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:10, 05/04/2012 ,

2387_index.jpg (9.39 Kb)Організатори Гран-Прі США в Остіні, штат Техас зіткнулися з новими проблемами, цього разу вони знову пов'язані з прискіпливим ставленням місцевої влади до правильно складеної документації.

Бюрократичний апарат держструктури показав себе у всій красі, запросивши в організаторів Гран-Прі США детальні плани під'їзних шляхів до автодрому.

"Потрібно розуміти, що дебютний Гран-Прі для автодрому в Остіні приверне сюди безліч гостей чемпіонату Формули-1, - прокоментували ситуацію у прес-службі губернатора штату Техас. - Великий потік людей заполонить всі основні автомагістралі і дороги міста, це викличе пробки та незручності для місцевих жителів. Це погано з усіх боків, з яких не подивися: висока ймовірність аварій, травмонебезпечних ситуацій, пожеж. Будь яка спортивна споруда подібного масштабу вимагає від організаторів опрацьованого плану під'їзних шляхів і шляхів найшвидшої евакуації гостей спортивного заходу. Не варто забувати і про можливі терористичні акції, тому забиті машинами дороги можуть стати серйозною перешкодою на шляху автомобілів поліції.

Ми дали термін організаторам до першого літнього дня надати нам на затвердження вже з підписами всіх перших інстанцій детальний план під'їзних шляхів. Інакше, ми змушені будемо скасувати або перенести дебют Гран-Прі ".

теги  Гран-Прі США


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини