Президент HRT засуджений на три місяці

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:33, 18/06/2011 ,

1396.jpg (21.14 Kb)
Шлейф судових розглядів вже давно тягнеться за президентом HRT Хосе-Рамоном Карабанте - що, втім, не сильно заважає іспанському бізнесменові. На цей раз, за повідомленням газети Marca, він засуджений до трьох місяців тюремного ув'язнення за шахрайство з земельними ділянками, що мало місце ще наприкінці 90-х. Суд провінції Сеута визнав винним Карабанте і ще двох підсудних, що проходять по цій справі, а двох інших виправдав.


Суть злочину полягала в тому, що компанія Orsino Innovaciones укладала з людьми контракти на будівництво житла, але зобов'язання свої не виконувала. Хосе-Рамон в ту пору входив до числа її керівників, і саме його підпис значився під всіма документами.

Правда, за гратами іспанець все ж не виявиться. Суд вирішив замінити йому реальний термін на штраф у скромні 450 Євро і заборону на деякий час балотуватися на виборні посади. Настільки лояльне ставлення стало наслідком співпраці з представниками юстиції на попередній стадії, а також повне повернення грошей для 38 з 41 потерпілого.

теги  HRT, Хосе-Рамоном Карабанте


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини