Представники Pirelli і FOTA почнуть діалог щодо кваліфікацій у Кореї

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:20, 12/10/2011 ,

pirelli-f1-tyre4.jpg (355.87 Kb)Керівництво Pirelli motorsport, а також боси деяких команди Формули-1 висловили своє невдоволення ситуацією, що у третьому сегменті кваліфікації найчастіше пілоти навіть не виходять на швидке коло, щоб зберегти шини. Пол Хембрі вважає, що такий підхід до кваліфікації зменшує її видовищність, що є негативною тенденцією для майбутнього розвитку Королівських гонок, керівництво яких має намір залучати все більше глядачів найближчим часом.

І щоб вирішити цю проблему вже найближчим часом керівник Pirelli motorsport Пол Хембрі має намір почати переговори з представниками Міжнародної Асоціації команд Формули-1 (FOTA) на майбутньому Гран-Прі Кореї.

"Треба щось змінювати докорінно, - заявив Хембрі. - Я збираюся спочатку обговорити це питання з Олівером Вайнгартеном з ФОТА, який повинен створити й очолити Робочу групу з обговорення ситуації, що склалася. А вже повноцінні переговори відбудуться на етапі в Індії. Зі свого боку ми підготуємо деякі пропозиції, які будуть представлені на розгляд керівництву команд".

Початковою ідеєю представників Pirelli було використання окремих шин для кваліфікації, але така пропозиція була знехтувана командами Формули-1. Зараз же Пол Хембері хоче вивчити варіант, коли у правилах з'являться такі пункти, за яких пілотам буде вкрай невигідно залишатися у боксах для збереження своїх шин. Одним з варіантів буде зобов'язання пілотами використовувати ті шини, на яких вони показали швидке коло у другому сегменті кваліфікації, якщо вони відмовляються від спроби показати час у третьому сегменті.

"Наше спільне рішення не повинно нести додаткових витрат, оскільки це буде неприйнятно для всіх зацікавлених сторін, - поділився Пол Хембрі. - Але правильний вихід з ситуації має стати таким, щоб він закріпився у правилах не на один сезон, а й надалі використовувався у Королівських гонках. Оскільки в іншому випадку деякі команди можуть вважати, що такі зміни у регламенті були направлені безпосередньо проти них. Сформована ж ситуація зменшує видовищність змагань, а тому необхідні такі умови, за яких всім учасникам буде необхідно вести постійну боротьбу ".

теги  Pirelli, FOTA


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини