Помер винахідник Porsche 911

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:29, 06/04/2012 ,

9104_index.jpg (10.23 Kb)На 76-му році обірвалося життя легендарного конструктора Фердинанда Александера Порше, ім'я якого красується на тисячах Porsche 911.


"Творець 911 створив ту культуру дизайну, завдяки якій підприємство до цього часу може пишатися своїми розробками", - заявив у своїй промові голова правління Porsche Матіас Мюллер.

Фердинанд Александер Порше народився 11 грудня 1935 у Штутгарті. Він був найстаршою дитиною в родині Феррі Порше і його дружини Доротеї. Ще в дитинстві великий вплив на Фердинанда мали автомобілі, оскільки багато часу він проводив у дизайнерських бюро та центрах з розробки авто свого дідуся Фердинанда Порше.

У 1958 р. прийшов на роботу в конструкторське бюро компанії. У 1962 р. Фердинанд Александер Порше очолив студію дизайну Porsche Design Studio і вже через рік світ побачив унікальний болід Porsche 911.

Восени 2003 р. Фердинанд Олександр Порше та інші акціонери Porsche Design разом з Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG заснували компанію Porsche Lizenz- und Handelsgesellschaft mbH & Co. KG (PLH). Ця компанія в основному спеціалізується на рестайлінгу і дизайні машин Porsche.

теги  Фердинанд Александер Порше


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини