Полу Хембері недовподоби нові боліди

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:00, 10/02/2012 ,

pirelli-f1-paul-hemberyu.jpg (71.9 Kb)Керівник автоспортивного напрямку Pirelli Пол Хембері погодився з переважною думкою, що новий технічний регламент змусив команди створювати боліди з потворними, носовими обтічниками, що не вписуються в загальну картину.

"Я повністю згоден з тією частиною аудиторії, яка вважає, що зміни у зовнішньому вигляді болідів негативно відбилися на Формулі-1, - прокоментував свою думку Хембері. - Я впевнений в тому, що якщо відверто поговорити з керівництвом команд і персоналом, то вони також вважають зовнішній вигляд нових болідів жахливим, хоча одразу ж додадуть, що для них головне, щоб болід був швидким.

Що стосується любителів Формули-1, глядачів та вболівальників, то таке каліцтво може мати сумні наслідки, так як відвідуваність, за яку так бореться ФІА, може різко впасти. Моєму синові 16-ть років і він одразу сказав, що нові боліди непривабливі і у нього відразу з'явилася апатія до Формули-1. Що тоді говорити про решту підлітків, яким плювати на регламент, а потрібен драйв і відмінні гонки на красивих болідах ".

теги  Pirelli, Пол Хембері


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини