Пол Ді Реста задоволений паузою у чемпіонаті

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:18, 26/08/2011 ,

pol-di-rw.jpg (36.62 Kb)Шотландський пілот команди Force India з нетерпінням чекає відновлення чемпіонату, адже він йшов на перерву з приємними враженнями після завершення Гран-Прі Бельгії, де йому вдалося прийти до фінішу на сьомому місці.

"Дуже приємно знову повернутися до роботи після трьох тижнів відпочинку. Я насолоджувався цією паузою у чемпіонаті, і можна сказати, зумів" перезарядити свої батарейки ", - розповів Пол ді Реста. - Насамперед, я спробував відсторонитися максимально від Формули-1 і не думати про перегони. Мені було приємно побути на одному місці і забути ті відчуття, коли ти постійно переміщаєшся по світу до чергового етапу. За час відпустки я з задоволенням побув зі своєю сім'єю і нарешті лягав спати у своєму будинку.

Результат Гран-Прі Угорщини став відмінним фіналом нашої тривалої і наполегливої праці, оскільки кілька етапів все виходило не так, як ми планували, через що мені не вдавалося набирати очки. Я впевнений, що заслуговую на сьоме місце у Будапешті і тепер розраховую повторити свій успіх у Спа. Бельгійська траса завжди була сприятливою для нашої команди, а враховуючи останній прогрес команди ми можемо багато на що розраховувати тут за підсумками Гран-Прі. Я розумію, що конкуренти теж не дрімають і постараються повернути свої позиції, а значить боротьба буде цікавою і напруженою. А нам доводиться не тільки працювати над поліпшенням свого боліда, але й отримувати інформацію, необхідну для розробки машини на наступний сезон".

теги  Пол Ді Реста


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини