Пол ді Реста: Я радий, що моя піт-стратегія виправдала себе

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:51, 31/07/2011 ,

Пілот команди Force India Пол ді Реста зміг фінішувати на 7-му місці завдяки вдалій стратегії на гонку.

"Я дійсно радий, що зміг показати такий результат, - прокоментував гонку ді Реста. - У цій гонці могло відбутися все що завгодно: дощ, мокра траса і щільна боротьба за останні місця в топ-10. Мені вдалося добре стартувати і набрати хороший темп , однак коли прийшов час піт-стопів стало важливо не помилитися з вибором шин. Перші три відрізки я провів на проміжних і два рази на сепермягкіх шинах, останнім моїм рішенням було перевзутися в м'які. Звичайно, кількість піт-стопів відкинуло мене на позицію назад, але на останніх колах я зміг відіграти все що втратив. Сьоме місце на фініші - кращий результат після серії не зовсім вдалих гонок. я задоволений, що йду відпочивати в гарному настрої і з пристойним запасом очок в особистому заліку ".