Пол ді Реста: У Шанхаї буде цікава гонка за любої погоди

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:41, 11/04/2012 ,

7622_images.jpg (4.76 Kb)Пілот команди Force India Пол ді Реста сказав, що у сезоні-2012 стало вкрай важко боротися за очки через надзвичайно щільні між собою результати команд топ-10.

"Боротьба за очки у чемпіонаті стала важкою справою, - сказав ді Реста. - Заробити зайве очко в гонці стало практично нереальною справою. Пояснюється це, рівністю команд, які стали показувати практично ідентичні результати в гонці і кваліфікації. Дуже складно випередити когось, це можливо тільки завдяки майстерності, вдалому піт-стопу або непередбаченій ситуації в гонці. Ми за два етапи заробили дев'ять очок, чому дуже раді, але зупинятися на досягнутому ми не збираємося, наша мета - заробляти і далі очки до скарбнички Кубка конструкторів.

У Шанхаї буде цікава гонка за любої погоди, але розповідати про її особливості не буду, так як на цю тему було вже сказано не мало. Додати мені нічого, єдине, на що я можу звернути увагу, це на купину на початку першого повороту, яка шибко швидкого пілота може покарати розворотом або вильотом ".

теги  Force India, Пол ді Реста


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини