Пол ді Реста: Ми довели, що можемо займати високі позиції

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:00, 03/04/2013 ,

5b375b.jpgГран-Прі Малайзії закінчився для Force India подвійним сходом через проблеми з кріпленням колеса, але в перших двох гонках сезону її пілоти довели, що команда набагато сильніша, ніж можна було б припустити за підсумками передсезонних тестів. В інтерв'ю агентству Press Association Пол Ді Реста заявив, що в наступних Гран-Прі VJM06 повинна бути конкурентоспроможна, і можна сподіватися, що Force India збереже п'яту сходинку в Кубку конструкторів.

"Незважаючи на схід у минулій гонці, ми сконцентрувалися на позитивних моментах гоночного вік-енду в Малайзії, а саме на високій швидкості VJM06, - розповів Пол ді Реста. - Я з нетерпінням чекаю на Гран-Прі Китаю і Бахрейну. Мені хотілося б отримати трохи більше інформації про нашу машину, щоб попрацювати над її швидкістю. Втім, шанхайська траса відрізняється від тих, на яких ми працювали по ходу цього сезону. Що стосується Гран-Прі Бахрейну, в минулому році він виявився для нас, мабуть, однією з найуспішніших гонок. Я не сумніваюся у високих результатах на цій трасі - там не менш спекотно, ніж в Малайзії.

Ми довели, що можемо займати високі позиції, хоча поки складно сказати, чи вдасться нам зберегти п'яту сходинку в Кубку конструкторів через дві гонки".

теги  Force India, Пол Ді Реста


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини
    1