Пітер Заубер про підготовку до презентації

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:05, 30/01/2012 ,

petersauber.jpg (40.37 Kb)Бос однойменної стайні Пітер Заубер розповів про те, що створення нового боліда наближається до свого завершення і вже днями пройде перший запуск двигуна. Нагадаємо, що швейцарська стайня намітила свою презентацію на 6-е лютого у Хересі.

"Наші доброзичливці вже розпустили слух, що раз вже наш болід досі не зібраний, то ми ні за що не встигнемо зібрати його до презентації і вивести на тести 7-го лютого, - прокоментував підготовку до 6-го лютого Заубер. - Це не так. Все йде чітко за графіком, крок за кроком. Ніякого випередження або запізнення. Ми ж швейцарська команда, про які неточності у часі може йти мова!? Уже на початку тижня ми проведемо перший запуск двигуна на боліді в зборі, це буде його офіційним народженням. Ми знімемо різні показники його роботи і будемо готуватися до презентації.

Щоб підігріти інтерес наших шанувальників до наближення червоної дати, повідомлю деякі деталі про новий болід. Він буде білим, але не повністю, будуть і інші контрастні кольори. Носовий обтічник буде відмінним від минулорічного, цього сезону його буде прикрашати деякий аеродинамічний елемент, але цей елемент буде, напевно, у всіх команд, а у тих, що не буде, з'явиться по ходу сезону ".

теги  Пітер Заубер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини