Пітер ван Манен: Я не бачу проблем з переходом на нові двигуни

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:12, 08/04/2012 ,

9276_images.jpg (4.89 Kb)Бос компанії McLaren Electronic Systems (MES) Пітер ван Манен, сказав, що у його компанії, яка поставляє у Формулу-1 електронні блоки управління двигунами вже все готове до переходу на нові двигуни сезону-2014. Нагадаємо, що з сезону-2014 Формула-1 переходить на шестициліндрові двигуни з турбонагнітачем.

"Я не бачу проблем з переходом, хоча багато хто і почали зараз піднімати цю тему на широке обговорення, - заявив ван Манен в інтерв'ю Motorsport-Total. - Нам тільки й треба буде, що встановити нове програмне забезпечення на блоки, які ми вже рік як встановлюємо на боліди Формули-1. Іншими словами - у нас все готове до переходу на нові двигуни.

Окремо варто сказати про цікаву новацію, яка буде мати місце через два роки. ФІА дасть добро командам самим розробляти власні програмні забезпечення, з умовою, що чиновники ФІА зможуть отримати повний доступ до цих технологій і використовувати свої програми контролю. Це хороший крок до того, що команди будуть більше уваги приділяти модернізації своїх двигунів ".

теги  McLaren Electronic Systems


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини