Pirelli: Наша продукція змогла задовольнити смаки навіть найбільш примхливих

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:00, 12/02/2012 ,

images2i.jpg (3.36 Kb)По завершенню першої частини зимових сесій, компанія Pirelli отримала безліч позитивних відгуків на адресу своєї продукції, що повністю задовольнило керівника автоспортивного напряму італійської шинної компанії Пола Хембері.

"Наша нова продукція змогла задовольнити смаки навіть найбільш примхливих щодо шин команд, - прокоментував роботу чотирьох днів Хембері. - Тільки уявіть собі, скільки у нас інформації, якщо пілоти за ці чотири дні проїхали майже 15-ть тисяч кілометрів! Це неймовірно, але ми не чули практично, жодного негативного відгуку за ці дні. Не було жодного проколу. Крім того ми почули найголовніше - всі цілі про які я говорив ще у минулому році, виявилися досягнуті: задні шини, за рахунок збільшення плями контакту з трасою дали більше зчеплення з трасою, різниця у роботі між складами значно зменшилася і знос гуми став більш рівномірним.

Тепер залишилося дочекатися більш спекотної Барселони і побачити, як будуть поводитись нові шини на гарячому асфальті ".

теги  Pirelli


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини