Pirelli: Чи буде у команд додатковий комплект шин, ми дізнаємося тільки у Женеві

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:14, 04/11/2011 ,

1277794313-pirelliv.jpg (13.02 Kb)Згідно із заявою директора спортивного департаменту Pirelli Пола Хембері у Женеві на спеціальному засіданні буде розглянуто питання щодо надання командам додаткового комплекту шин у третьому раунді кваліфікації. Однак, якщо вірити словам Пола, це питання було порушено не його компанією, а кимось ще.

Нагадаємо, що на сьогодні деякі команди, виходячи до третього раунду кваліфікації, навіть не намагаються показати результат, задовольняючись наявним і зберігаючи, таким чином, свіжий комплект гуми на гонку. А ті команди, які виїжджають на швидке коло намагаються показати максимальний результат з першої спроби. Саме тому було порушено питання про надання командам додаткового комплекту шин у кваліфікації.

"Я неодноразово спілкувався з командами на цю тему і всі як один заявляють, що наявний стан речей їх влаштовує, - прокоментував ситуацію Хембері. - За їх словами, це якийсь елемент стратегії на гонку, тому змінювати нічого непотрібно. Якщо задоволені команди, то задоволені і ми, так що це питання було порушене не Pirelli, а кимось ще. Подивимося, як пройде засідання і чи буде прийнято новий комплект шин для кваліфікації ".

теги  Pirelli


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини