Пілоти Virgin про кваліфікацію

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:20, 30/07/2011 ,

65117.jpg (68.26 Kb)
Кваліфікація пройшла не зовсім вдало для команди Virgin, і виною всьому став сильний вітер та пил що здійнявся над автодромом. Завтра Тімо Глок і Жером д'Амрозіо будуть стартувати з 21-й і 24-й позицій.


"Важким був початок уїк-енду і непроста кваліфікація, - сказав Глок. - У п'ятницю болід хоча б міг більш-менш їхати по трасі, але сьогодні його пілотувати було вкрай важко. Це все вітер. Спочатку ми ніяк не змогли підібрати правильні налаштування, тому провалили всі свої спроби поставити швидке коло. Але в кінці сесії я зібрався і показав досить гарний час. Я вичавив максимум з боліду і зібрав багато даних. Тепер потрібно розібратися, чому нам так складно довелося спочатку, щоб у гонці не допустити подібних помилок" .

"Ранок видався хорошим, - додав Д'Амброзіо. - Але вже вдень все змінилося. Ми втратили баланс, напрацьований з ранку, оскільки змінилася погода, і стало вітряно. Я зіткнувся з недостатньою повертаємістю, через що час на колі було далеким від ідеалу. Гадаю що завтра я зможу відіграти втрачені позиції ".

теги  Virgin


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини