Пілоти команди Hispania про гонку у Валенсії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:27, 20/06/2011 ,

hrt-used-monaco-wings-for-high-speed-monza-1.jpg (21. Kb)
Напередодні Гран-Прі Європи прес-служба Hispania Racing опублікувала прев'ю майбутнього уїк-енду ...
"Мені завжди подобалося у Валенсії - в цьому місті унікальна атмосфера і особлива траса, - відмітив Колін Коллес, керівник команди. - Нас чекає другий домашній Гран-Прі, який дуже важливий для команди - сподіваюся, ми зможемо закріпити прогрес і зробимо ще один крок вперед.


Є відчуття, що наша машина більш конкурентоспроможна на подібних трасах. Динаміка розгону дуже важлива, ми зосередилися на роботі в цьому напрямку, привеземо кілька новинок і розраховуємо скоротити відставання від суперників ".

"Мені подобається приїжджати до Валенсії - зазвичай тут так само спекотно, як у мене вдома, в Індії, а вболівальники дуже люблять Формулу-1, - поділився своїми думками Нараїн Картікеян. - Сподіваюся, перевага домашньої траси дозволить команді зробити ще один крок вперед.

Раніше я ніколи не виступав у Валенсії, і поки не знаю, чого чекати, але потрібно підтримувати граничну, 110% концентрацію, адже найменша помилка може призвести до контакту з бар'єром. З іншого боку, це не традиційна гоночна траса - вона досить широка, а середня швидкість тут набагато вища, ніж в Монако. Кваліфікація зіграє ключову роль - важливо завоювати максимально високу позицію на старті. Сподіваюся, цього року система DRS полегшить обгони.

У Канаді наші новинки довели свою ефективність, ми зробили великий крок вперед, значно скоротивши відставання від найближчих суперників. Попереду багато роботи, потрібно закріпити тенденцію прогресу в останніх гонках сезону".

"Валенсія - гарне місто, тут фантастична атмосфера й віддані вболівальники, так що нас чекає чудовий Гран Прі, - сподівається Вітантоніо Ліуцці. - Завжди приємно виступати на домашній трасі, впевнений - глядачі нас підтримають, особливо після того, як у Монреалі команда досягла найкращого результату за всю історію свого існування.

Знайти оптимальні налаштування буде непросто, до того ж траса дуже вимоглива до гуми. Раніше обганяти у Валенсії було непросто, але поява системи DRS має полегшити боротьбу за позицію. Як завжди у Формулі-1, багато що в цей уїк-енд залежить від кваліфікації, а керований елемент заднього антикрила допоможе відігратися в гонці.

До кінця чемпіонату ще далеко, ми рухаємося у вірному напрямку, але потрібно домогтися більшого, щоб досягти поставленої мети ".

теги  Hispania, Гран-Прі Європи, Вітантоніо Ліуцці, Нараїн Картікеян


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини