Пілоти HRT про кваліфікацію

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:15, 30/07/2011 ,

117283595-10.jpg (54.09 Kb)
Пілот команди HRT Вітантоніо Ліуцці відзначився аварією і зламаним переднім антикрилом, а Даніель Ріккардо виїхав, коли на трасі здійнявся вітер, хоча і зміг показати результат близький до результатів найближчих конкурентів. Стартувати Тоніо і Даніель будуть з 22-ї і 23-й позицій відповідно.


"Я залишився задоволений своєю кваліфікацією, - розповів про свої суботні заїзди Ліуцці. - Я буду стартувати з 22-го місця і це хороший результат для мене і команди. Тим більше, що ми зіткнулися з неабиякими проблемами під час цього уїк-енду. Інженери добре поганяли нас ще під час п'ятничних тестів, тому вони змогли підібрати правильні налаштування на кваліфікацію і гонку. Однак на першому колі я потрапив в аварію і частково зламав переднє антикрило. З таким крилом я проїхав всю кваліфікацію. Боліди стали швидщі, і доказ цьому результати кваліфікації , томущо траса в Угорщині нам не підходить. Подивимося, що зможу зробити в гонці ".

Додав пару слів і новий пілот команди Даніель Ріккардо.

"На останній спробі я думав що зможу піднятися на пару місць вище, - розповів про свої враження про кваліфікацію Ріккардо. - У перших двох секторах я був дуже близький до результатів Ліуцці і Глока, але в третьому секторі недотягнув. Мені одночасно приємно і образливо за такий результат. Приємно, що зміг в щільній боротьбі боротися з бувалими пілотами чемпіонату, а прикро, що не зміг обійти їх. Тепер головне зосередитися на гонці і щоб піт-стратегія була вибрана правильно, враховуючи незрозумілу роботу шин ".

теги  HRT, Вітантоніо Ліуцці


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини