Петров: Перемога? Все можливо

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:38, 23/06/2011 ,

3ria-582338-preview.jpg (.68 Kb)Дебютувати у сучасній Формулі 1 дуже непросто - тести по ходу сезону заборонені, а за короткий зимовий період командам важливіше вирішити безліч завдань з новою машиною, а ніж займатися з молодими пілотами. В результаті дебютанти освоюються по ходу сезону, що призводить до численних помилок - у минулому році ми бачили це на прикладі Віталія Петрова, в цьому - на прикладі Пастора Мальдонадо.

Петров проводить другий сезон набагато краще, ніж дебютний - це відзначають багато експертів. З'явився стабільний прогрес по ходу уїк-енду, впевненість у своїх силах, а з нею і результати. Напередодні Гран-Прі Європи Віталій заявив журналістам, що зараз почуває себе краще, ніж торік.

Віталій Петров: "Між першим і другим сезоном ніби щось перемикається у вас в голові, ви відчуваєте велику близькість до команди, яка, в свою чергу, починає прислухатися до ваших побажань - це дозволяє домогтися більшого.

Ми часто говоримо по телефону, коли немає гонок, зараз я відчуваю себе в Lotus Renault, як вдома, відчуваю серйозну підтримку з їх сторони. Можливо, тому і результати стали іншими.
Всі пілоти мріють про перемогу, і я думаю, що ми рухаємося у вірному напрямку. У минулому році не все виходило, але в цьому і я, і команда, домоглися серйозного прогресу. Перемога? Ви бачили, наскільки хаотичною була гонка у Канаді, якщо подібна ситуація виникне знову, то все можливо"

теги  Віталій Петров


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини