Петров може залишитися у Lotus Renault надовго

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:38, 19/10/2011 ,

b-456585.jpg (10.64 Kb)Менеджер Віталія Петрова Оксана Косаченко після Гран-Прі Кореї розповіла, що задоволена тим, як розвиваються відносини між російським пілотом і командою Lotus Renault.

"Від Гран-Прі Кореї у нас залишилися дуже позитивні враження, - розповіла Косаченко в інтерв'ю "Спорт-експресу".- Найголовніший позитив пов'язаний з тим, що вперше після вік-енду у Сінгапурі Петров залишився на сто відсотків упевненим у тому, що машина відмінно підготовлена. Крім того, ми нарешті знайшли баланс у команді між спортивним директором, Віталієм і його гоночним інженером. Саме з приводу цієї комунікації я розмовляла з власниками команди і Еріком Бульє, коли зустрічалася з ними відразу після Гран-Прі Японії. Ми серйозно поговорили, і я зрозуміла, що команда налаштована працювати на Віталика, що керівники сприймають його як свого пілота на багато років.

Вважаю, що на Гран-Прі Кореї у напрямку зростання довіри і взаєморозуміння між Петровим і інженерами зроблено крок уперед. І саме у години після цієї гонки ми з Віталієм заговорили про те, що Lotus Renault - це команда, яка здатна домогтися багато чого, а нам треба думати про дуже тривале співробітництво з нею. І, швидше за все, найближчим часом ми будемо обговорювати довгостроковий контракт з Lotus Renault".

теги  Оксана Косаченко


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини