Петров: моя мета – якомога більше балів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:15, 18/06/2011 ,

163-0420uuu410-gonki.jpg (31.59 Kb)
Напередодні Гран-Прі Європи російський пілот Lotus Renault GP Віталій Петров відповів на запитання прес-служби команди.

Питання: Чи задоволені ви тим, як пройшла канадська гонка?
ВП: Я б сказав - і так, і ні. Ми очікували, що зможемо домогтися трохи більш високої позиції за підсумками кваліфікації, але нам не дуже пощастило по ходу сесії, і швидкість виявилася нижчою, ніж ми розраховували. Гонка теж виявилася непростою: ми з Ніком використовували різні налаштування боліда, в мене було менше притискної сили. Якби не це, гадаю, я виступив би сильніше.
Думаю, ми також могли отримати перевагу, якщо б проводили піт-стопи на пару кіл раніше - але це моя особиста думка. В результаті ми завоювали п'яте місце, заробили очки - але я вважаю, що все ж не до кінця скористалися ситуацією.

Питання: Гонки в Монако і Монреалі вийшли багатими на події, хоча і з різних причин. Чи є такого роду непередбачуваність для вас додатковою мотивацією?
ВП: Так, а крім того, такі гонки дають пілотові неоціненний досвід. Сезон взагалі складається непросто, ми виступаємо на різних трасах і ведемо боротьбу в щільній групі за високі позиції. Попереду ще багато етапів, але нам потрібно зберігати цілеспрямованість, працювати, а найголовніше - використовувати вірні тактичні прийоми. У більшості випадків нам це вдавалося, і потрібно продовжувати у тому ж дусі. Тактика, тактика і ще раз тактика!

Питання: Рік тому ви закінчили Гран-Прі Європи 14-м - яке враження залишила траса у Валенсії?
Віталій Петров: Третій раз поспіль нам доведеться виступати на вуличній трасі, так що ми вже звикаємо до них! З Валенсією у мене пов'язані дуже приємні спогади, я тричі переміг тут, виступаючи в GP2. У Формулі-1 все поки складалося не так успішно, але цього року я куди краще готовий до майбутнього Гран-Прі.

Питання: Позаду вже сім гонок, чи задоволені ви тим, як розвиваються події?
ВП: Гадаю, що у нас була можливість виступити помітно краще. Знаю, що вже говорив це, але ми справді віримо, що мали таку можливість. У нас були хороші результати, але спільними зусиллями ми здатні на більше. Часом я допускав помилки, іноді піт-стопи проходили не найкращим чином, але в цілому у мене є відчуття, що нам під силу вийти на новий рівень. Треба лише якомога менше помилятися - і очок стане помітно більше.

Питання: До літніх канікул залишилося чотири гонки - які ваші цілі на цей відрізок сезону?
Віталій Петров: Моя мета в майбутніх перегонах – залікові бали, бали і ще раз бали. Буде куди приємніше йти на канікули, знаючи, що перед цим ми заробили достатньо залікових балів. Я добре знаю трасу у Валенсії - думаю, це дає нам певну перевагу. У мене хороші передчуття напередодні найближчих чотирьох гонок.

теги  Віталій Петров, Lotus Renault GP


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини