Педро де ля Роса: Я не проти командної тактики

Главная страницаНовини

Опубліковано: 01:14, 18/07/2011 ,

wpid-f1-sport-klubnye-0-4c06b23832da8.jpg (.85 Kb)

Іспанська ветеран Формули-1, який на даний момент є резервним пілотом команди McLaren прокоментував події, що трапилися на Гран-Прі Великобританії, коли Марку Вебберу надійшли вказівки не атакувати Себастьяна Феттеля на останніх кілометрах перегонів. І хоча австралієць відмовився виконувати накази керівництва команди, все ж лідер чемпіонату зумів зберегти за собою друге місце.

Крістіан Хорнер після перегонів наполягав, що таке рішення було пов'язане з метою збереження наявного на той момент розкладу на трасі, адже зайва активність Веббера могла спричинити аварію, а тоді вже обидва пілоти Red Bull втратили б такі цінні очки у чемпіонаті. Але думки деяких фахівців трохи відрізняються від офіційно озвученої версії, оскільки вони прийшли до висновків, що завдяки командній тактиці австрійська команда хоче якомога швидше забезпечити Себастьяну Феттелю чемпіонство.

"Будь-який пілот завжди прагне показати максимальний результат на трасі, а тому приймає рішення щодо атаки на свій розсуд, - поділився своєю думкою Педро де ля Роса. - І та ж командна тактика існувала завжди, але мене дивує той момент, що відбувається у Red Bull, де використовують її так відкрито вже на дев'ятому етапі. До того ж Себастьян Феттель має практично у два рази більше очок, ніж Марк Веббер, а тому мені незрозуміло, чому треба було притримувати австралійця. Який, між іншим, завоював поул на цьому Гран-Прі ".

теги  Педро де ла Роса


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини