Педро де ла Роса: На тестах у Хересі ми не отримаємо багато корисної інформації

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:10, 25/01/2012 ,

125167-pedro-de-la-rosa-mog-ostatsja-hnyj-put.jpg (26.56 Kb)Пілот команди HRT Педро де ла Роса розповів про те, що його команда приїде на перші дні тестів у Хересі зі старим болідом, тому що новий болід ще не готовий.

"Шкода, але у Херес ми приїдемо зі старим болідом, - повідомив де ла Роса в інтерв'ю Autosport. - Це пов'язано з тим, що ми просто не встигаємо зібрати новий. З графіка нас сильно вибили обов'язкові краш-тести ФІА, адже нам потрібно було зібрати додатково повнорозмірну модель. Крім того, ми відстаємо, оскільки команда почала збирати новий болід пізніше за інші команди, але мене це не сильно хвилює, тому що я бачив план дій на рік і впевнений у прогресі. Новий болід буде повністю готовий до тестів у Барселоні , де ми і випробуємо його в дії, доведемо до розуму і відпрацюємо всю необхідну програму. Працювати доведеться удвічі більше, але іншого шляху немає. Рік тому затримки були пов'язані з поганою матеріальною базою, поставками запчастин і т.д., але у цьому році подібних помилок не повториться.

Хочу підкреслити, що наша мета на цей рік - боротьба з Marussia і Caterham. Я не думаю, що ми можемо претендувати на місця у топ-10, це поки не наш рівень, але у перегонах може статися всяке, і якщо перші очки прийдуть, значить, робота в період зимових тестів була виконана на відмінно ".

теги  Педро де ла Роса


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини