Педро де ла Роса: Автодром у Китаї мені добре знайомий

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:26, 10/04/2012 ,

3155_index.jpg (9.08 Kb)Пілот команди HRT Педро де ла Роса повідомив, що на Гран-Прі Китаю його стайня приїде у хорошій спортивній формі, хоча і визнав, що її буде недостатньо для інших цілей крім як просто фінішу у гонці двома болідами.

"Після двох гонок в Австралії та Малайзії ми змогли більше дізнатися свій болід і на основі зібраної інформації заповнити багато прогалин у його роботі, - сказав де ла Роса. - Згадайте, адже ми так жодного разу не виїхали на трасу під час передсезонних тестів, тому перші дві гонки були нашими тестами, і досить успішними. F112 показав себе стабільним болідом, який стійко виніс усі негаразди швидкісних перегонів за не найсприятливіших умов, якщо взяти до розгляду Гран-Прі Малайзії.

Після двох гонок, ми закінчили притирання до нових правил і регламенту, тепер всі команди покажуть свою справжню силу і поступово вималюється розстановка сил у чемпіонаті.

Кілька слів про Шанхай? Я мав честь виступати на китайській трасі і добре знайомий з усіма її каверзними поворотами. На цьому треку важливо правильно налаштувати аеродинаміку, тому що крім двох довгих прямих тут досить багато повільних поворотів. Пілоти піддаються тут сильним перевантаженням, тому новачки можуть, не витримавши тривалої напруги, припуститися помилки. На цьому автодромі варто бути гранично акуратним ".

теги  HRT, Педро де ла Роса


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини