Пастор Мальдонадо: Ми здатні боротися з Sauber і Force India

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:19, 01/04/2012 ,

0664_index.jpg (8.86 Kb)Пілот команди Williams Пастор Мальдонадо підвів підсумок перших двох Гран-Прі та ризикнув передбачити приблизний результат китайського етапу для себе і своєї стайні.

"У кваліфікації для груп середини пелотона, досі не має особливого значення боротьба за вихід до третього раунду, так як до першої трійки місць нам не дістатися, - прокоментував свої думки Пастор в інтерв'ю VTV. - Ми відпрацьовуємо фактично тільки гоночні настройки, оскільки максимальної швидкості боліда на одне швидке коло нам не вистачає. Команди середини пелотона ведуть свою боротьбу і лише завдяки удачі, можемо втрутитися у розклад сил топ-команд. Будемо відверті, Перес і Сенна змогли досягти своїх високих результатів у Малайзії лише завдяки дощу і червоним прапорам, по сухій трасі такого б не сталося.

Наша команда змогла зібрати після провального року відмінний болід, який здатний боротися з Sauber і Force India на рівних. Ми збираємося продумувати свою стратегію і тактику завчасно, приділяючи цьому аспекту не менше часу, ніж вивчення шин. Зараз, тільки завдяки правильній стратегії, можна відіграти одну-дві позиції під час гонки.

теги  Williams, Пастор Мальдонадо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини