Паддок виступив на захист Хайме Альгерсуарі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:39, 18/11/2011 ,

haime-algersuarivy.jpg (18.04 Kb)Практично всі команди Формули-1 виступили на захист майбутнього пілота команди Toro Rosso Хайме Альгерсуарі, сказавши, що саме він заслуговує на місце бойового пілота, а не багатші новачки. На даний момент до молодшої команди Red Bull на місця бойових пілотів просяться відразу чотири пілоти - Хайме Альгресуарі, Себастьян Буемі, Даніель Ріккардо і Жан-Ерік Верне.

"Хайме це той пілот, який вже пройшов хорошу школу, сказав бос команди McLaren Мартін Вітмарш. - Зараз він лідер команди і, незважаючи на свою відмінну швидкість, ще не досяг межі своєї майстерності".

Крім Вітмарша, у позитивному ключі про Альгресуарі відгукнулися керівники команд Ferrari і Mercedes Стефано Доменікалі і Росс Браун.

"Альгерсуарі провів хороший сезон і кілька яскравих гонок, - сказав Доменікалі. - Це пілот з великим і ще не розкритим потенціалом, гадаю, що він буде корисним для своєї команди ще не один рік".

"Саме Альгерсуарі повинен бути бойовим пілотом, а не хтось із багатих новачків, - додав Браун. - Він вразив багато команд своїми яскравими виступами. Саме він допоміг команді боротися за місця у Кубку конструкторів"

теги  Toro Rosso, Хайме Альгерсуарі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини