Організатори Гран-Прі Бахрейну: Немає приводів для занепокоєння

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:30, 11/01/2012 ,

ba5070282b1ca53a4dc001f5be316d8b4734a5.jpg (14.88 Kb)Відразу за закликом бойкотувати етап у Бахрейні від різних правозахисних громадських організацій Королівства на адресу команд Формули-1 зі своєю заявою виступили організатори гонки. Згідно з їх словами, жодних причин для занепокоєння немає і гонку проводити можна без остраху за життя гостей чемпіонату.

"Гран-Прі чемпіонату Формули-1 є одним із ключових джерел доходів до бюджету королівства, - прокоментували ситуацію в країні організатори Гран-Прі. - Проведення гонки дуже важливе для нас і втратити вдруге етап буде коштувати досить дорого. Цілий рік незалежні організації вивчали ситуацію у Бахрейні, і наша країна пропрацювала всі зауваження і вирішила більшість проблемних моментів.

Права людини є для нас основним принципом у побудові відносин держава-громадянин. Тому наше королівство і далі буде діяти згідно з цими демократичним принципами і вирішить усі свої проблеми. Ми впевнені, що гонка пройде без проблем і стане одним з показників, що Бахрейн на вірному шляху ".


теги  Гран-Прі Бахрейну


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини