Ньюї: наші покришки на старті були сильно зношені і небезпечні

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:11, 01/09/2011 ,

b4f6ba5f3437e80081a79799f09.jpg (39.32 Kb)Технічний директор Red Bull Едріан Ньюї зізнався, що був дуже стурбований безпекою пілотів своєї команди, яким довелося стартувати на дуже зношених покришках у гонці Гран-Прі Бельгії.

"Я повинен сказати, що це була одна з найстрашніших гонок, до якої я коли-небудь був залучений, бо нашим головним обов'язком є турбота про безпеку пілотів, - цитує Ньюї BBC. - Наприкінці гонки я відчував полегшення, оскільки обидва наших пілота були у безпеці.
У суботу близько 17:00 до нас прийшли представники Pirelli і сказали, що стурбовані станом наших кваліфікаційних покришок, оскільки вони могли мати структурні пошкодження, що могло привести до проколів на обох болідах.
У нас були серйозні дебати з Pirelli про те, як нам краще вчинити. Вони рекомендували зробити більш високий тиск у передніх покришках, щоб зробити їх більш безпечними. Але це привело б до зміни розвалу коліс. Однак без дозволу ФІА зменшення розвалу передніх коліс було б порушенням правил закритого парку, так що нам довелося б стартувати з піт-лейна ".

теги  Red Bull, Едріан Ньюї


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини