Нові підозри щодо легальності днища Red Bull RB7

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:49, 08/10/2011 ,

redbull2011launch2-rg.jpg (39.27 Kb)Кілька тижнів тому у Монці Марк Веббер вилетів з траси і вибув таким чином з гонки. Під час евакуації боліда за допомогою крана, фотографи отримали унікальну можливість зафіксувати днище боліда RB7, швидкість якого так намагаються зрозуміти конкуренти. Крім того, з місця аварії зникло переднє антикрило, яке і стало причиною вильоту Веббера з траси після того, як воно потрапило під колеса.

"Ми отримали лише його половину. Друга половина, мабуть, знаходиться вже у Маранелло", - пожартував головний конструктор Red Bull Едріан Ньюї.

Що стосується фотографій, то після них суперники австрійської команди були стурбовані легальністю днища RB7. Ще одним яблуком розбрату можуть стати фінансові витрати Red Bull, які й дозволили їй досягти високого результату у Монці.

"Три набори антикрил, капот двигуна і днище вартістю 800000 євро, плюс витрати на роботу в аеродинамічній трубі, - заявив бос Mercedes GP Росс Браун. - Для нас було б нереально витратити стільки грошей на одну гонку".

теги  Red Bull RB7


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини