Ніл: найголовніший критик Хемільтона - він сам

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:22, 15/10/2011 ,

getimg.php.jpg (83.8 Kb)Під час традиційної телефонної прес-конференції перед початком Гран-Прі Кореї керуючий директор команди McLaren Джонатан Ніл говорив про виступ пілотів і майбутнє обговорення у рамках FOTA дотримання Угоди про обмеження ресурсів.

"Обидва наших пілоти домоглися прогресу, – зазначив Джонатан Ніл. - Дженсон зараз, можливо, у кращій формі за всю свою кар'єру, він дуже швидкий і стабільний, і, я упевнений - у майбутньому стане ще сильнішим.

Я не сумніваюся і в прогресі Льюїса Хемільтона, який переживає не найпростіший період, але продовжує вчитися. У нашому спорті дуже важливо рухатися вперед з кожним днем, з кожною гонкою. Я вдвічі старший від Хемільтона, але і я продовжую вчитися, весь час дізнаюся щось нове.

Найсерйозніше Льюїса критикує він сам, Хемільтон дуже вимогливий до себе і відчайдушно хоче перемогти. Він невдоволений, коли напарник домагається більшого, коли перемоги і титули дістаються суперникам, і у цьому немає нічого дивного - ми були б розчаровані, якби він ставився до цього спокійно".

теги  Джонатан Ніл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини