Ніл: McLaren хоче співпрацювати з Mercedes багато років

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:11, 24/09/2011 ,

head-0.jpg (27.45 Kb)Керуючий директор McLaren Джонатан Ніл розповів, що його команда має намір працювати зі своїм нинішнім постачальником двигунів, компанією Mercedes, і після того, як у 2014 році у Формулі-1 зміниться регламент, що стосується моторів. Відзначимо, що нинішній контракт стайні з Mercedes розрахований до 2015 року, проте у пресі виникали припущення, що перед тим, як у силу вступить новий регламент, McLaren може перейти до іншого постачальника, або створити власний двигун.

"Я не збираюся обговорювати умови контракту, але можу дати залізну гарантію, що ми маємо намір продовжити працювати з Mercedes, - заявив Ніл. - Вони є нашим партнером у галузі двигунів, нам дуже подобається працювати з ними, і ми хочемо робити це ще багато років ".

"Ми не турбуємося з цього приводу, і це питання зовсім не є для нас проблемою, - цитує Нілу ESPN. - Думаю, у нас є спільний інтерес - щоб двигуни Mercedes були кращими двигунами у 2014 році. Той факт, що при їх розробці вони зможуть використовувати таких технічних партнерів, як ми, зробить Mercedes тільки сильнішими ".

теги  McLaren, Джонатан Ніл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини