Ніко Росберг: Я вже зовсім не боюсь Шумахера

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:34, 17/02/2012 ,

images6s.jpg (6.66 Kb)Пілот команди Mercedes Ніко Росберг заявив, що якщо раніше він побоювався суперництва з семиразовим чемпіоном, то тепер не боїться цього, хоча і впевнений, що за два роки Шумахер значно додав у своїх результатах.

"У минулому році Міхаель зміг впритул підібратися до мене, - сказав Росберг. - Але так і не зміг обійти. Багато хто вважає, що це через часті сходи Шумахера і аварії по ходу гонок, можливо, цей так, але результат є результат. Коли Міхаель тільки повернувся у перегони, я побоювався конкуренції з ним, але тепер зовсім не переживаю з цього приводу. Ми рівні у команді і пілотуємо абсолютно однакові боліди.

Зараз Шумахер зміг повернути свою колишню форму, що видно у гонках, так як у кваліфікаціях він воліє зараз не викладатися через втрачену значущість результату суботніх заїздів. Можливо, що у перегонах він настільки ефектно виглядає через DRS, завдяки якому можна здійснювати масу обгонів особливо не напружуючись.

Подивимося, як пройде цей сезон, я націлений перемогти в одній з гонок, щоб зрозуміти, наскільки це приємне відчуття бути першим ".

теги  Ніко Росберг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини