Ніко Росберг: Клімат Малайзії не дозволяє проїхати коло у кваліфікаційному темпі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:01, 24/03/2012 ,

3237_index.jpg (6.24 Kb)Пілот команди Mercedes Ніко Росберг розповів про те, що складні особливості малазійського клімату не дозволять пілотам знайти максимум під час пілотажу у кваліфікації.

"Я вважаю, що буде вкрай складно проїхати коло Сепанг на максимумі, - прокоментував свої слова Росберг. - Ця траса цікава по своїй конфігурації, дуже швидка, але клімат Малайзії не дозволяє проїхати це коло у кваліфікаційному темпі. Я хилю до того, що гарячий, місцями просто розпечений асфальт у средньошвидкісному або швидкісному повороті може не забезпечити достатнє зчеплення з перегрітими шинами і як наслідок, болід виявиться у гравійній пастці, а вони тут досить великі. Скласти коло з швидких секторів зможе тільки дуже ризиковий пілот або ж божевільний, але саме сміливість і майстерність дозволить завтра одному з пілотів завоювати поул.

Що стосується гонки, то тут важливо взяти постійний середній темп і не сильно перевантажувати двигун на швидкісних ділянках, тому що безжальна вологість і спека можуть зіпсувати гонку навіть найвитривалішим болідам ".

теги  Mercedes, Ніко Росберг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини