Ніко Росберг: Це неправда, що Шумахер швидший за мене

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:47, 28/10/2011 ,

d792023f3a2e77261a.jpg (20.17 Kb)Пілот команди Mercedes Ніко Росберг втомлений від незліченних порівнянь його пілотажу з майстерністю іменитого Міхаеля Шумахера на одному з останніх інтерв'ю сказав, що він пілотує швидше ніж Міхаель, про що говорить результат останньої гонки.

"Я згоден, що під час гонки Міхаель виступає краще, ніж у кваліфікації, - сказав Росберг. - Однак це зовсім не означає, що я програю йому. Все залежить від стратегії, удачі та вміння працювати з шинами. Та й взагалі, подивіться на статистику , я фінішував набагато частіше попереду Шумахера, ніж він попереду мене. А про мою швидкість красномовно говорить останній Гран-Прі Кореї ".

Залишається тільки незрозумілим, чому Ніко привів саме цей приклад, оскільки гонка у Кореї лише показала, що він виявився повільнішим від пілота з команди середньої групи Toro Rosso Хайме Альгресуарі. Більш того, у момент, коли Міхаель був на трасі, Ніко сильно поступався своєму напарнику за показниками телеметрії, і якби не аварія Шумахера, то результат гонки міг бути зовсім іншим. Крім того, статистика вперто свідчить, що саме у Міхаеля кращий для команди Mercedes результат у цьому сезоні - 4-е місце у Канаді, два 5-х місця у Бельгії та Італії, і два 6-х в Іспанії та Японії. Тому якщо брати результати гонок, де до фінішу прийшли обидва пілоти, то Міхаель у цьому році виступає краще від свого напарника.

теги  Ніко Росберг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини