Ніко Хюлкенберг: Я отримав задоволення від уїк-енду в Монреалі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:23, 15/06/2011 ,

hyulk.jpg (24.31 Kb)
Тест-пілот Force India Ніко Хюлкенберг розповів про атмосферу, яка завжди панує на Гран Прі Канади і зізнався, що радий тому, що тепер у нього з'явилося декілька вільних днів.

"Після Гран-Прі Канади я вирушив до Німеччини, щоб відпочити після кількох напружених днів, - розповідає Ніко. - Останні кілька тижнів вийшли важкими, ми перебували в роз'їздах, але тепер я можу зітхнути з полегшенням і зустрітися зі своїми друзями.

Я отримав задоволення від уїк-енду в Монреалі. Це чудове місце для проведення гонок і я насолоджуюсь ним щоразу, як ми туди приїжджаємо. Канадські вболівальники створюють неповторну атмосферу. Вони чудово розбираються в автоперегонах, і в місті під час гоночного уїк-енду панує свято. Навіть вранці у п'ятницю трибуни були заповнені. Дуже приємно бачити такий ентузіазм стосовно Формулі-1.

У четвер ввечері ми провели зустріч ФОТА з уболівальниками. Я, Хейккі Ковалайнен і керівники команд прийняли в ній участь, відповіли на їхні запитання. Мені дуже сподобався цей захід. Ми повинні робити щось подібне частіше, щоб бути ближче до вболівальників. Їм не часто доводиться ставити питання пілотам і керівникам команд".

теги  Ніко Хюлкенберг, Хейккі Ковалайнен, Гран-Прі Канади

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини